Live From Konya Fest’e Talih Tilbe Damgası

Live From Konya Fest’in önce gününde konserler dinç müzikçi Osman Mecnunca ile başladı. Teşrinievvel ayında öz yazdığı şarkıları müzikseverler ile buluşturacak olan Osman Delimsirek önce konserini memleketi Konya’da verdi.

Festival Gökcan Sanlıman performansı ile devam etti. Seyirciler Gökcan Sanlıman’a isminin yazılı olduğu Konyaspor forması hediye etti.

“ONLARI GÜLER YÜZLERİYLE HATIRLAMALIYIZ”

Serencam dönemin öne çıkan müzisyenlerinden Tuğkan kullanılmamış gidiş heyecanını Live From Konya Fest’te seyircisi ile paylaştı. Bugün yayınlanan “Özledim” şarkısını ilk kez sahnede söyleyen Tuğkan, kaybettiğimiz futbolcu Ahmet Sakat ve müzikçi Öz Saygı Şener’i “Onları güler yüzleriyle hatırlamalıyız.” diye andı.

FESTİVALİN İLK GÜNÜNÜN FİNALİNİ YILDIZ TİLBE YAPTI

Festivalin ilk gününün finalini Yıldız Tilbe yaptı. Binlerce kişinin izlediği sanatçı, söylediği şarkılar ve kışlık stili ile birlikte ilgi çekti. Konseri süresince yerinde on paralık durmayan Yıldız Tilbe’ye Konya adeta koro oldu.

Kendi uyarladığı gri tulumu ile sahneye çıkan Tilbe, “Ego bütün çokça üşüyorum.” diyerek montunu ve evde da kullanılan botlarını giymeyi boşlama etmedi.

Konyalılar bu hafta sonu Live From Konya Fest kapsamında ayrımlı sanatçıların konserlerinde buluşmaya bitmeme edecek.

Live From Konya Fest Programı;

– 7 Teşrinievvel 2022 Cuma Namazı – Kahkaha Mehan, LVBL C5, Eypio, Süpürge Otu Arar.

– 8 Ilk Teşrin 2022 Cumartesi – Kardelen, Medih Şener, Fecir Taşçı.

– 9 Ilk Teşrin 2022 Veriş – Batu Akdeniz, Fert Gox, Gripin, Teoman.

Share: