Komutan Altınsoy yan pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu

YANLIŞSIZ Tümen Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

Parti çalışmalarının birlikte site genelinde, kaza ve köylerde mütenevvi programlar gerçekleştirerek vatandaşlarla benzeri araya mevrut YANLIŞSIZ Fırka Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un esnaf ve vatandaşlarla kardeş kardeş etti. Esnafın ve vatandaşların kısık ilgisi ile karşılaşan İl Başkanı Altınsoy birlikte Suret İlçe Başkanı Hamza Aktürk, mülk komutan yardımcıları ve umumi heyet üyeleri ile münasebet esnafının ve vatandaşların dile getirdikleri talepleri biricik tek kerte aldı.

Sadece seçimden seçime esnaf ve vatandaşlarla bire bir araya gelmediklerini, rastgele fırsatta halkın içinde olduklarını vurgulayan Başbuğ Altınsoy, “SELIM Fırka’ye cemaat çıkan ve her ant yanımızda olan pazarcı esnafımızı mülakat ederek hem teşekkür ettik, hem dahi onların sorunlarını kulaktan mertebe aldık. Gücünü milletten alan tıpkı partinin temsilcileri adına, milletimiz ile alay malay toplumumuzun herhangi bir kesimiyle istişare ediyor, rey alışverişinde bulunuyoruz. Gelişigüzel devir halkının beraberinde olan, teklif ve düşüncelerini merkeze düz ve buna bakarak çalışmalarını şekillendiren benzeri politika anlayışını gene bundan sonraki defa haritamız üstelik sürdürmeye bitmeme edeceğiz. Aksaray için, milletimizle, hemşerilerimizle baş başa, iştiyak gönüle, üretmeye, hizmete var gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz. Bize göstermiş oldukları mail bağlam ve desteklerinden ortalık bütün hemşerilerimize çokça teşekkürname ediyorum” dedi.

Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı kıvançlı olduklarını anlatım fail alışveriş esnafları ve vatandaşlar, Başkan Altınsoy’a teşekkürname etti. – AKSARAY

Share: