Kırklareli haberi | Lüleburgaz’da Yapılacak Eskimemiş Otopark İçin İmzalar Atıldı

Lüleburgaz Belediyesi ile Lüleburgaz Tecim Borsası beyninde Durak Mahallesi’ne kazandırılacak yeni park amacıyla tören düzeni imzalandı. Tören Düzeni töreninde konuşan Belediye Başkanı Garaz Gerenli, “Kentimize bakım etme noktasında cümle paydaşlarımızla iş birliği ortamında olmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

İmza protokolü töreninde, Lüleburgaz Belediye Reisi Meram Gerenli, Lüleburgaz Tecim Borsası Başkanı Kenan Var, Uray Komutan Yardımcısı Eksiksizlik Pektaş ile Otopark ve Bahçeler Müdürü Hüseyin Becerenel kayran aldı.

Tören Düzeni ile Durak Mahallesi Dere 5. Çıkmaz, Öz 8. Çıkmaz ve İskender Sokak kesişimine Tecim Borsası aracılığıyla otopark yapımı imza altına alındı.

Tecim Borsası ile halka bakım noktasında protokol imzalamaktan bahtiyarlık duyduğunu söyleyen Başkan Gerenli teşrikimesai mesajı verdi. Gerenli, “Kentimize bakım etme noktasında tüm paydaşlarımızla teşrikimesai içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

PARK SAYISI 3’E ÇIKACAK

Öte yandan, halihazırda yemeden içmeden 1 otopark mevcut Durak Mahallesi’nde Lüleburgaz Belediyesi’nin de yapımına bitmeme ettiği parkla alay malay suret 3’e yükselmiş olacak.

Share: