Kastamonu’da öğretmenlerden öğrencilere dinleti

Kastamonu’birlikte 15 Temmuz Şehitler Küçük Asya Lisesi öğretmenleri, öğrenciler üzere konser verdi.

Lise öğretmenlerinin kurduğu koro, 24 Son Teşrin Öğretmenler Haset kapsamında Grand Moni Konuşma Salonu’nda öğrenci ve meslektaşlarına yırlamak ve şarkılar söyledi.

Koro ve solo şeklinde türlü eserler seslendiren öğretmenler, öğrencinden okkalı alkış aldı. Hareketli şarkılar sırasında öğrenciler, zaman zaman cep telefonu ışığıyla arada bir da alkışlarla öğretmenlerine haremlik etti.

Müzik öğretmeni Boran Bitirim, AA muhabirine, “Çocuklara pir, unutamayacakları ayrımsız konser verdik. Haddinden Fazla eğlendiler, çok bahtiyar oldular. Öğretmenlerin alım çalım benzeri olması onları çokça mutlu etti.” dedi.

Koro adına 10 yırlamak söylediklerini, solo namına ise 10 öğretmenin mütenevvi asar seslendirdiğini dile getiren Bitirim, “Öğrencilerimiz ve öğretmen arkadaşlarımız üzere motive edici ayrımsız konser oldu. Saz öğretmeni arkadaşım Cüneyt Devir ile bu konseri birleştirme ettik. Öğretmenler Haset’nü hem sarıklı arkadaşlarımız hem dahi öğrencilerimizle çok pir şekilde kutlamış olduk.” ifadelerini kullandı.

Share: