Karabük’ten kısa bodur

Karabük Valisi Fuat Gürel, Cumhuriyet Rum Lisesini musahabe etti.

Okulda sarıklı ve öğrencilerle bire bir araya mevrut Ilbay Gürel, İl Milli Eğitim Bilimi Müdürü Nevzat Deniz Kazı ve Ofis Müdürü Muhammet Nuri Ataseven ile sınıfları gezdi.

Gürel, öğrencilerle ati hedefleri üstüne dostane ederek eğitim bilimi hayatlarında başarılar diledi.

Ilbay Gürel, TDV yurtlarında küsurat öğrencilerle buluştu

Türkiye Din Vakfına (TDV) ait yükseköğrenim kız ve eş mektepli yurtlarını mülakat fail Ilbay Fuat Gürel ve eşi Tutku Aras Gürel, gençlerle aynı araya gelerek bire bir müddet ahbapça etti.

İl Müftüsü Ercan Aksu, Sakarya Müftüsü Hasan Başiş ve müftü yardımcılarının katıldığı programda, İl Müftülüğü, Toyluk ve Spor Bakanlığı (GSB) ile TDV yurtlarında fariza özne manevi danışmanlar ve koordinatörler bire bir araya mevrut Ilbay Gürel, çalışmalar üzerine bilgelik aldı.

Vali Gürel, Yavru Trafik Terbiye Parkı’nı musahabe etti

Ilbay Fuat Gürel, Çocuk Trafik Terbiye Parkı’nı müzakere etti.

Valilikten yapılan açıklamada, Yavru Trafik Eğitim Bilimi Parkı’nda bugüne kadar 4 bin 922 öğrenciye gidiş geliş yetişek verildiği bildirildi.

İl Milli Terbiye Müdürlüğü koordinasyonunda hazırlanan traksiyon göre eğitim bilimi parkında yıl sonuna kadar kısaca 10 bin öğrenciye terbiye verilmesi planlanıyor.

AK Öğür Karabük heyeti, DOĞRU Tümen Kadro Başkanvekili Tunç’u görüşme etti

DÜRÜST Öğür Karabük milletvekilleri Topluluk Ünal ve Niyazi Çağ, YANLIŞSIZ Tümen Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ile İl Umumi Sedir Başkanı Ahmet Sözen, DOĞRU Fırka Grup Başkanvekili ve Bartın Saylav Yılmayan Tunç’a “şiddetli olsun” ziyaretinde bulundu.

Safranbolu Belediye Reisi Köse, Deli Dolu Gözyaşı Kabul Etme Merkezi’ni musahabe etti

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Firez ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Etken Yaş Alma Merkezi’nde katılımcılarla alıştırma yaptı.

Egzersizden sonra vatandaşlarla arkadaşça eden Köse, salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılan programa tamlık 65 gözyaşı ve üstü vatandaşları nida etti.

Share: