Karabük’ten bodur kısa

İl Kafile Kurulu Toplantısı Ilbay Fuat Gürel başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Derinti Salonu’ndaki toplantıda, İl Göç İdaresi Müdürü Osman Dorkaç eliyle, ikamet, arsıulusal koruma, geçici dulda, ağır aksak göç ve uzlaşma alanında yapılan çalışmalar hakkında Ilbay Gürel ile katılımcılara tike eşliğinde brifing yapıldı.

Derinti, asamble üyelerinin özlük kurumlarını ilişik konularda yaptıkları icraat karşı bilgiler vermesiyle sona erdi.

Toplantıya, Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Edip, İl Açıkgöz Komutanı Abus Sim, İl Güven Müdürü Kırat Yırtar, Karabük Uray Başbuğ Yardımcısı Seher Berker, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, hava müdürleri ile asamble üyeleri katıldı.

Vali Gürel Öğlebeli Uran Sitesini ziyaret etti

Vali Fuat Gürel, Öğlebeli Uran Sitesini müzakere ederek, esnafın Ahilik Haftasını kutladı.

Gürel, ziyaret ettiği firmalarda, yetkililerden çalışmları hakkında bilgi aldı.

Ziyarette, Tecim İl Müdürü Ferudun Karataş, KOSGEB Müdürü Serhat Hatırlı, BAKKA Karabük Koordinatörü Sakin Eren, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldıray Yıldırım, Servisçiler Odası Başkanı Hüseyin Kılıç, Karabük Kahveci, Lokantacı, Otelci, Pastacı, Fırıncı ve Bakkallar Odası Başkanı Fikret Arslan, Öğlebeli Mahallesi muhtarı Mustafa Akyürek ve Öğlebeli Uran Sitesi Kooperatif Başkanı Recep Başaran bile yer aldı.

Vali Gürel’e 19 Eylül Gaziler Günü ziyareti

19 Ilkgüz Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karabük Şube Başkanı Sebahattin Çorbacı, Türkiye Harp Malulü Martir Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Nihat Kılıç ve topluluk üyelerinden oluşan astronomi, Ilbay Fuat Gürel’i makamında ülfet etti.

Aile ve Içtimai Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Sezgin Küçüktepe’nin eşlik ettiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatım fail Gürel, devletin sürekli martir aileleri ve gazilerin yanında olduğunu belirterek, tüm gazilerin 19 Eylül Gaziler Haset’nü tebrik kartı etti.

Share: