Karabük’e 1 milyon 187 bin liralık sağlık ödeneği aktarıldı

YANLIŞSIZ Parti Karabük milletvekilleri Halk Ünal ile Niyazi Zaman, sağlık alanında değerlendirmek için Karabük’e 1 milyon 187 bin 820 liralık ödenek aktarılmasını sağladıklarını bildirdi.

Ünal ve Gün’in yaptığı ortak yazılı açıklamada, Karabük’ün keyif alanındaki beklentilerini ve ihtiyaçlarını yakından izleme ettiklerini, çözümü noktasında musahabe ve görüşmeleri hassasiyetle gerçekleştirdiklerini belirtildi.

Açıklamada, “Ülkemizde esenlik alanında yaşanan büyük ofans ve gelişmeler, ilimizde bile çok olumlu bire bir şekilde bitmeme etmektedir. Karabük’ümüze 1 milyon 187 bin 820 lira afiyet ödeneği tahsis edilmiştir. Zinde aynı afiyet altyapısının hem sosyal hem de ferdî anlamda ihtiyaç duyduğumuz arz asıl mebde olduğunun bilinci ile debi ederek, esenlik alanındaki ilişik envestisman ve ödeneklerin ilimize kazandırmanın ve keyif altyapımızı güçlendirmenin gayreti ve mücadelesi süresince çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dökme bu ödenek sayesinde ilimizin keyif alanındaki ihtiyaçlarının ivedili ve önem en fail konuları balaban ölçüde bertaraf olacaktır. Karabük’ümüze şiddetli olmasını diliyoruz.”

Açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Afiyet Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür edildi.

Share: