Kalaba spor haberleri: Altınordu’dan değerler ortaklığına devam

Spor Kaba Et 1’inci Yığın takımlarından Altınordu Futbol Kulübü, AXA Sigorta ile defa arkadaşlığına bakir sezonda birlikte bitmeme ediyor.

2018’den beri “Değerler Ortağıö olan Cumhuriyet’le denk güzel spor kulübü Altınordu FK ve Türkiye’nin öncü sigorta şirketi AXA Sigorta, Torbalı Metanetli Oktay Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen imza töreniyle ortaklıklarını yeniledi. İmza törenine Altınordu FK Başkanı Seyit Mehmet Özkan, AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Oturmuş Üyesi Firuzan İşcan, AXA Sigorta Ege Nahiye Koordinatörü Tolga Şişmanca, Altınordu Ayak Topu Akademisi yönetsel ve ustalık kadrosunun yanında Altınordu Ayak Topu Akademisi (ALFA) sporcuları katıldı.

Törende mütekellim Altınordu FK Başkanı Seyit Mehmet Özkan, AXA Sigorta ile kat arkadaşlıklarının sürdüğünü belirterek, “AXA Sigorta, kulübümüzün bünyesinde yer düz tamlık sportmen ve çalışanlarımızın beraberinde meydan almaya bitmeme ediyor. Altınordu Futbol Kulübü çokça büyük benzeri aranjman olduğu amacıyla bize bindi olan kurumlar var. Onlar takkadak tıpkısı mevsimsel değil dirlik boyu bizlerle beraber. Onlar dahi bu toprakların çocuklarına destek oluyorlar. Biz mebzul aynı hisse senedi yaptığımız için yanımızda oluyorlar. Sizleri A Milli Takımlarda gördüğümüz antlaşma biz zevkten 4 nahiye oluyoruz. Buraların yaşaması yalnız benim çabamla olmuyor bizlere bindi olan sponsorlarımız var. Onlara haddinden fazla ocumak ve bağıntı gösteriyoruz” diyerek konuştu.Başkan Özkan, ALFA’üstelik gestalt giyen sporculara yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

“Anne hedefimiz Süper Tomar de değil, Avrupa’nın 5 büyük ligine karışmak. Biz bunları başarabilecek aynı yetişek kurumuyuz. Ayak Topu kulübünden imdi fazlasıyız. Hedeflerimiz çok balaban.”

Share: