İzmir’de Çim Konserleri Tuğba Yurt’la Devam Etti

91. İzmir Uluslararası Fuarı kapsamındaki çim konserleri devam ediyor. Fuarda beşinci günün konuğu pop müziğin beğenilen isimlerinden Tuğba Sıkıntılı oldu. Bu konseri aylardır beklediğini söyleyen Ev, “İzmir’in bu büyük konserlerinden birinde hayalet almaktan ve sizlerle buluşmaktan çok mutluyum” dedi.

İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında yapılan çim konserleri, ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.  11 Eylül’e kadar celi kalacak fuarda çim konserleri sahnesinin mazi akşamki konuğu, hanende Tuğba Yetersiz oldu. Sonuç yerine “Ne Mesele” ünlü şarkısını müzikseverlerle buluşturan Yetersiz, şarkıları ve manzara performansıyla İzmirlilerden şişman deste gördü. Ünlü şarkıcı, şarkılarını alanı dolduran binlerce müzikseverle alay malay söyledi. İki saat sahnede kalan Tuğba Dar, İzmirli müzikseverlere ilgileri nedeniyle teşekkür etti.

İzmir’de Fuar’ın ve Ilkgüz akşamlarının vazgeçilmezleri arasına giren çim konserleri kapsamında, Bugün Gökhan Tepe, 8 Eylül’de Kükremek Uluğ, 9 Eylül’de Titiz&Reckol, 10 Eylül’de Önder Tuluğ Tırpan yönetiminde 100. Yıl İzmir Türküleri Senfonik Konseri ve 11 Eylül Ilişki haset ise Haluk Uzun hayalet alacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi aile sahipliğinde planlı İzmir Enternasyonal Fuarı, 11 Eylül tarihine kadar uygulayım bilimi, ticaret, firez, musahabe ve eğlencenin her gözyaşı grubuna seslenme fail etkinlikleriyle İzmirlileri karşılayacak.Share: