İzmir spor haberleri: Artvin Hopaspor, İzmir’e 3 puan hedefiyle gidecek

TFF 3. Yığın 3. Grup’ta savaşım eden Artvin Hopaspor’da, pakt başkanı Başbuğ Lütfü Kolçak, ferda deplasmanda karşılaşacakları Bergama Belediyespor’u yenerek ligde 3 puanla tanışmak istediklerini söyledi.

Pazubent, 3 benek ile ligde 17. tam vadi aldıklarını, bu durumdan dünya namına hoşnut olmadıklarını belirterek, “Ligde maatteessüf isteğimiz yerde değiliz. İnanın ilkin pakt başkanı yerine ben ve kızıl yönetim kurulu arkadaşlarım serencam derece üzgünüz. Fakat dümen yerine futbolcularımıza ve maharet heyetimize güveniyoruz. Alacağımız bire bir galibiyetle toparlanarak gelişmemiş sürede ligde hak ettiğimiz sıralamada yerimizi alacağız.” dedi.

Bergama Belediyespor maçına hazır olduklarını dile getiren Pazubent, “Bu pik çok bol hazırlandık. Bugün İzmir’e cereyan edeceğiz. Sunturlu tıpkı oyunla ligde önceki galibiyetimizi alarak 3 puanla tanışmak istiyoruz. Hoş ve fırtınalı bire bir maç olacağına inanıyorum. Alacağımız tıpkı yengi bize çokça madde katacaktır. Çapkın 3 puana ihtiyacımız var.” diyerek konuştu.

Pazubent, İzmir’da kıvrak taraftarları maça nida ederek, “Takımlarını hiçbir ant yalnız bırakmayan vefakar taraftarlarımızın desteğini de arkamıza alarak bu deplasmandan istediğimiz puan ve puanları alarak mutlu tıpkı şekilde evimize dönmek istiyoruz.” ifadesini kullandı.

Share: