İzmir spor haberi… Bergama 2 sevinci şapadanak yaşadı

Bergama’nın spor kulüpleri bu hafta Bergamalılara 2 galibiyet sevinci yaşattı. Bergama Belediye Reisi Melik Koştu, Artvin Hopaspor’u 2-1 mağlup fail Bergamaspor Kulübü ve Akhisar Belediyespor’u 3-1 yenen Bergama Belediyesi Deneyimsizlik ve Spor Kulübü Kadın Uçan Top Takımı’nı kutlama ederek başarıda emeği geçenlere teşekkür etti.

Bergama 14 Eylül Stadyumu’ndaki maçta sahada üstünlüğü 90 an süresince elinde markajcı Bergamaspor, özlük sahasında Artvin Hopaspor’u 2-1 yenmesini bildi. Bergamaspor’un sahadan galip ayrılması taraftarlara şişman bayram yaşattı.

2. galibiyet haberi ise deplasmandan geldi. Bergama Belediyesi Bilgisizlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı evvel maçında Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nı 3-1 yendi. 2.Lig Kadınlar Voleybol Ligi’nde önce maçında Bergama Belediyesi GSK Avrat Voleybol Takımı Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nı 3-1 yenerek sezona galibiyetle başladı.

Başkan Koştu: “Bu hafta sonu 2 sevinci gelişigüzel yaşadık”

Bergamaspor ve ardından Kadın Voleybol Takımı’nın galibiyet haberi Bergama’da 2 sevinci anide yaşattı. Galibiyetle sonuçlanan maçların ardından Şehremini Kağan Koştu, sporcuları kutlama etti. Bergama Şehremini Kağan Koştu, “Bu hafta böylece ilk galibiyet haberimiz Bergamaspor’dan geldi. Ardından Kadın Uçan Top Takımı’mız ile çifte sevinci gelişigüzel yaşadık. Bu başarı dolayısı ile başta sporcularımız kalkışmak amacıyla emeği sabık herkesi tebrik ediyorum. Mecmu sporcularımıza, çalıştırıcı ve yönetimlerine teşekkür ediyorum” dedi. – İZMİR

Share: