Icra Vekili Kirişci: “2023 kadar kocaman tıpkı dönemece yaklaşıyoruz. Bu hoppadak tıpkı seçme değil, Türkiye’nin yüzyılı olacak”

Nazır Kirişci: “2023 kabilinden muhteşem tıpkısı dönemece yaklaşıyoruz. Bu takkadak tıpkı seçim değil, Türkiye’nin yüzyılı olacak”

Ekincilik ve Orman Bakanı Prof. Dr. Ünite Kirişci, YANLIŞSIZ Fırka Gaziantep İl Başkanlığını konuşma etti

GAZİANTEP – Ekincilik ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, YANLIŞSIZ Fırka Gaziantep İl Başkanlığını ziyaret etti. Teşkilat üyelerine seslenen Kirişci, “2023 üzere oylumlu bire bir dönemece yaklaşıyoruz. Bu elden bire bir intihap değil, eskimemiş benzeri yüzyılın başlangıcı olacak. Türkiye’nin yüzyılı olacak” dedi.

Bir saf izlence ve ziyaretlere akmak üzere Gaziantep’e gelen Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, AK Fırka Gaziantep İl Başkanlığını konuşma ederek tümen teşkilatıyla buluştu.

DOĞRU Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, ziyaretinden ufuk Nazır Kirişci’ye teşekkürname ederek, “Gaziantep iki üründe rekor kırıyor, nane ve sarımsak. İnşallah Gaziantep tarımda de enlerin kenti peki. Gaziantep Türkiye ortalamasının 10 nokta üzerindedir. Biz 2023 seçimlerinde de 10 puanın üstünde bire bir görüş alacağız. Gaziantep’te aynı hayat, bire bir uyum var. Gaziantep 80 ile örnektir. İnşallah bu intihabat bizim yüz akımız olacak. Gaziantep teşkilatı hangi yapacağını biliyor” dedi.

“Bu takkadak aynı seçme değil. Türkiye’nin yüzyılı olacak”

Icra Vekili Kirişci ise organizasyon üyelerine seslenerek, kırgınlıkların, küskünlüklerin tıpkısı kenara bırakılmasını istedi. Kirişci, “Gaziantep’imizde olmaktan bahtiyarlık duyuyorum. Biz da bu bölgenin bire bir evladıyız. Bu coğrafyaya karşı bizim bir sorumluluğumuz var. Sonsuz illeri dolaşıyorum. Arkadaşlarla ayrımsız araya geliyoruz. Siyaset karşıdaki kardeşlerimizin muhatap alınması, dinlenilmesini zorunlu kılan bir veriş biçimini gerektiriyor. Siz organizasyon mensuplarına bir derece yöneltmek istiyorum. Sizler vatandaşlarla aramızda güreşçi köprüsü görevi oluyorsunuz. 2023 üzere büyük tıpkısı dönemece yaklaşıyoruz. Bu hoppadak tıpkı intihap değil, bakir aynı yüzyılın başlangıcı olacak. Türkiye’nin yüzyılı olacak. Kendi aramızda bire bir gücenmişlik dargınlık cins. Amma bizim devletimizin bekası amacıyla bunları aynı kenara bırakacağız. Türkiye şu anda o kadar muhteşem aynı talih kim, Cumhurbaşkanımız dahi o kadar majör bire bir reis konumuna geldi kim ayrımsız tecrübe tıpkısı birikimi var. Yereldeki sükse ulusaldaki başarıyı pekiştiriyor. Bunun sunu iyice örneğini Gaziantep gösterdi. Bizim işi hafife almamamız gerekir. Ben sizden şunu murat ediyorum. Gönlü fay bozuk yöneticilere, eskiyle anılan hangi varsa onlara gidelim. Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesinin değişik CHP’li belediyelerin tek tatlıca işlerini görmedik” diyerek konuştu.

Konuşmaların arkası sıra mütenevvi partilerden AK Öğür’ye katılan 57 kişiye tümen rozeti takıldı.

Share: