Hayatını kaybeden Lisa Marie Presley’in sonuç görüntülerinde dikkat çekici detaylar: Dengede duramıyordu

Rock’n roll müziğinin söylence ismi Elvis Presley’in bir tane çocuğu olan Lisa Marie Presley, evinde kalp krizi geçirdi. Evinde hareketsiz halde kâin Presley, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

SON GÖRÜŞEN KİŞİDEN DİKKAT CALIP İDDİALAR

Lisa Marie Presley en üst salı gecesi Beverley Hills’deki Değerli Yeryüzü Ödülleri’ne katılmıştı. Presley ile ropörtaj özne Billy Bush onunla konuşan serencam isimlerden biriydi. Billy Bush, o geceleyin yaşananları anlattı ve dikkat çeken iddialarda bulundu.

“KONUŞMASI ÇOKÇA YAVAŞTI”

Bush Presly’in hareketlerinde o tün tıpkı tuhaflık sezdiğini dile getirerek şunları söyledi: “Dengede durmakta zorlanıyordu. Konuşması çokça yavaştı. Mülakat bittiğinde yanımdaki yapımcıma döndüm ve ‘Bu işte bire bir huysuzluk var’ dedim.”

YANINDAKİ KİŞİYE YASLANARAK KONUŞTU

Öte yandan ödl gecesindeki ropörtajı izleyenler da adlı ismin acayip davrandığını dile getirdi. Videoda Presly’in yanı sıra Elvis’in yeryüzü yakın dostlarından Jerry Schilling vardı. Lisa Marie mülakat sırasında bir açıklık ona dönüp “Koluna girip sana yaslanacağım” demişti. Lisa Marie, konuşmanın kalanını Jerry Schilling’e yaslanarak tamamladı.

LISA MARIE PRESLEY KİMDİR?

1968 yılında doğan Lisa Marie, babasının izinden giderek, müzik alanında kariyer yaptı. Çıkardığı üç uzunçalar ortada, 2003’te yayınladığı geçmiş albümü yüzbinlerce eşlem satarak, müspet eleştiriler aldı.

Yıldız beşer, pop efsanesi Michael Jackson, aktör Nicholas Cage ve müzisyenler Danny Keough ve Michael Lockwood ile yaptığı evliliklerle da konuşuldu.

Üç çocuğundan oğlu Benjamin Keough 2020’da intihar etmişti. Elvis Presley 1977 yılında, 42 yaşındayken his krizinden öldüğünde, Lisa Marie 9 yaşındaydı.

Share: