GL Yeşilçınarspor, hedefine aksetmek üzere çalışmalarını hızlandırdı

Eskimemiş sezonda Lehçe Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan GL Yeşilçınarspor, yeni zaman hazırlıklarını sürdürmeye bitmeme ediyor.

Kullanılmamış sezonda Lehçe Acemi Ligi 9.’uncu Grupta, İzmir 4, Aydınlık 4, Muğla 2 mızıka ve Denizli’den, Sarayköyspor, Kızılcabölükspor ve Kıralan Demirspor ile uğraş edecek olan Güreller Lojistik Yeşilçınarspor, bakir sezona Teknik Sorumlu Feyzullah Tüzünol nezaretinde hazırlanıyor. Maharet Sorumlu Tüzünol yeni sezona bildirme gür şekilde hazırlandıklarına özen çekerek hedeflerinin ligi önceki ilkokul tam angaje etmek olduğunu söyledi.

Denizlispor U19 takımı ile Şirinköy Stadı’nda karşılaşan Yeşil Beyazlılar oynadıkları baziçe ile ayn doldururken karşılaşmayı ve yeni sezonu değerlendiren Beceri Sorumlu Feyzullah Tüzünol, kullanılmamış mevsim hazırlıklarının gayet mebzul ve bereketli geçtiğine dikkat çekti. Tüzünol, “Çok şükür takımda fazla benzeri az kalmadı. bir iki tedbir maçından sonraları dideban atışlarla belki bir iki bölgeye nakil yapabiliriz. Görmüş Geçirmiş taze dediğimiz arkadaşlarla yola çıktık. Bu işe kani sahada kora hastalık uğraş edecek arkadaşlardan oluşan bire bir takım kurduk. Genelde ense tarafımız görmüş geçirmiş ön tarafımız birlikte dinç oyunculardan oturmuş. Bağımlı takım oyunu ancak oturacak. Ama mevki olarak bol durumdayız. İlerleyen günlerde takımın az buçuk elan hararetli olacağını söyleyebilirim” dedi.

“Haftanın serian müstacelen her günü antrenman yapıyoruz”

Mücadele edecekleri 9’uncu grubu bile değerlendiren Tüzünol “İzmir bölgesi temas antlaşma zordur. Vazıh takımları bile var bütün bereketli takımlar. Fakat tığ kimin hangi yaptığına bakmayacağız. Biz ne yapıyoruz ona bakacağız. Bence bizde gayet bereketli gidiyoruz. Çocuklara güveniyoruz. Rüfeka ellerinden geldiği büyüklüğünde uğraş ortaya koyuyorlar. Haftanın acilen şipşak seçme haset antrenman yapıyoruz” diyerek konuştu. – DENİZLİ



Share: