GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN’İN KIZI, DÜNYA EVİNE GİRDİ

GAZİANTEP Büyükşehir Şehremini Fatma Atmaca’in kızı Merve Atmaca, Cihan Oklap ile Beykoz’üstelik planlı nikah töreniyle dünya evine girdi.

Merve Delice-Dünya Oklap çifti İstanbul Beykoz Mecidiye Kasrı’nda bu akşam ezanı düzenlenen düğün töreniyle acun evine girdi. Çiftin nikahını Beykoz Şehremini Garaz Entelektüel kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Reisicumhur Yardımcısı Fuat Oktay, Familya, Mücahede ve Içtimai Hizmetler Bakanı Yoğunluk Yanık, TBMM DÜRÜST Parti Grup Başkanı İsmet Yılmayan, Çarkıt Hak Bakanı Abdülhamit Gül, YANLIŞSIZ Öğür Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, İstanbul Valisi Ulu Yerlikaya, Gaziantep Valisi Davut Gül, Rize Mebus Hayati Müellif, DOĞRU Parti Genel Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, DÜRÜST Öğür Umumi Tarz Eş Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AŞAMA Vakfı Mütevelli Gök Bilimi Başkanı Sümeyye Erdoğan Bayraktar yaptı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Reisi Fatma Delicesine nikah töreninde yaptığı konuşmada “İnsan ömrü bir türkü kadar tıpkı film kadar. Arkamıza baktığımızda kalbimizde fesat olan majör olan hadiseler var. Evlenmemiz kabil. İzzetimle olan evliliğimiz 32 sene oldu. 21 sene öne Doğru Parti’nin kurulmasında müessis olduk. Deminden evladımızın mürüvveti amacıyla bir aradayız. Avlu o kadar çabuk geçiyor ki. O zamanki dostlarımız bugün bu salonda. Hep birlikteyiz. Ben 32 yıl boyunca hem şahsıma hem aileme gösterdiği babalıktan hava eşime teşekkür ediyoruz. Aileyi alımlı kuş yapar amma babalar biberli kadar arkamızda tamam. Dünyaevi dediğimiz budur” dedi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop bile, “İstanbul’un bildirme güzelce mekanlarından birinde hakeza güzel benzeri toplulukla böyle bire bir şiddetli işe şahadet gitmek üzere bizlere tıpkısı araya getiren cenabı hakka hamd ediyorum. Her işte olduğu gibi hassaten evlenme ve nikah akdinde tek örneğimiz Delege Efendimize (S.A.V.) esenleme ederim. Bizim kültürümüzde sevinçler paylaşılınca çoğalır, sıkıntılar paylaşılınca azalır. Tığ burada Merve ile Evren’ın mutluluklarını paylaşmaya geldik. Izdivaç Etmek Hz. Adem’den bu yana peygamberlerin sünneti, Cenabı Hakk’ın üstelik bire bir emridir” diye niteleyerek konuştu.Share: