Fanatik Sivassporlu Regaib’in hayali kök oldu

Sivas’ta hayat dolu ve adale hastalığı zımnında yürüyemeyen 25 yaşındaki Regaib Boyuneğmez’in, Sivassporlu futbolcuları görme hayali cins oldu.

Sivasspor’un şanlı futbolcuları Vuzuh Erdal, Kağan Aslan ve kaleci Yaşamış Yıldırım, Sivas’ta canlı ve anadan doğma adale hastalığıyla uğraş fail Regaib’i ve ailesini müzakere etti. Futbolcuları karşısında görünce şişman mutluluk diri Regaib’e Sivasspor ile Trabzonspor beyninde oynanan Süper Yürek final maçının forması bağış edildi. Futbolcular marifetiyle imzalanan formasını alınca duygularını gizleyemeyen Regaib, ziyaretten periferi çokça bahtiyar olduğunu rapor ederek, Sivassporlu futbolculardan Ümraniyespor karşısında galibiyet beklediğini söyledi. Ziyaret sırasında mütekellim topluluk kaptanları Berrak Erdal ve Hakan Arslan ise bundan sonraki süreçte Regaib’i sürekli adına müzakere edeceklerinin sözünü vererek, istediği aynı maçı locada strateji imkanı sunacaklarını belirtti.

Resmen bir Sivasspor aşığı olan Regaib Boyuneğmez’in hastalığının tedavisi ise bulunmuyor. Buna karşın umudunu hiç yitirmeyen ve hayata sımsıkı tutunan Regaib, dip benzeri Sivasspor taraftarı ve al-beyazlı takımın bütün maçlarını strateji ediyor.

“Sivasspor rastgele antlaşma kalbimde”

Sivasspor’u çokça sevdiğini belirten Regaib Boyuneğmez, “Ben anadan doğma Sivassporluyum. Nurlu koca, Yaşamış ağabey ve Kağan Ağabey geldi. Haddinden Fazla bahtiyar oldum. Eşofman takımı, heyetiyle ve eşkâl istedim. Çok bahtiyar oldum. Sivasspor seçkin ant kalbimde” dedi. – SİVAS

Share: