Eskimemiş evlat fantezi futbol oyunu “Fantazzie” tanıtıldı

Dünyada milyonlarca sporseverin oynadığı fantazya futbolun Süper Lig’deki cemi takımları kapsayan yıpranmamış oyunu Fantazzie’nin tanıtımı yapıldı.

Feriye’de planlı tanıtım gecesine, Fantazzie Baziçe Teknolojileri SERPMEK Genel Müdürü Bağımsız Milletvekili Gündoğan’ın yanında müessis ortaklar ve temsilcileri katıldı.

Burada açıklamada kâin Gündoğan, spor sektörünü genişletmeyi amaçladıklarını belirtti.

Sektörü büyütmenin ve sürdürülebilir kıvrak aynı spor ekonomisi oluşturmanın önemine değinen Gündoğan, “Spor sektörünü genişletmek isteyen bizler, hem bu yelpazenin büyümesini hem dahi bu yelpazede vadi kayran kesimlerin tür olduğu kadar bu deneyimi daha ağır sıklet hissetmelerini isteriz. Hemen karşılaşma skorunu takip etmesinler, maçı dahi izlesinler, sonrasındaki programları bile izlesinler, mümkünse maça gitsinler, format alarak takımlarını desteklesinler, karşılaşma öncesi günlerde birlikte karşılaşma haberleriyle ilgilenerek bu deneyimi çokça elan yoğun yaşasınlar istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Özgür Gündoğan, sporseverlerin, baziçe sayesinde hem oyuncuları hem dahi takımları henüz yakından takip edeceğine inandıklarını aktararak, şunları kaydetti:

“Bu oyunda oyuncular futbol bilgilerini konuşturuyorlar, hangi kadar hikmet o kadar muvaffakiyet anlamına geliyor. Dolayısıyla, ‘başarılı benzeri fantezi ayak topu oyunu Türkiye’deki spor sektörüne de pahal anlamda ulama sağlayacaktır’ düşüncesiyle bu yola çıktık. Oyunumuzu hele günümüzdeki ve mümasil gelecekte oluşması muhtemel şartları göz önüne alarak tasarladık. Tıpkı sezonu içeren bire bir baziçe yerine hemen bire bir maç haftasında başlayan ve biten tıpkısı baziçe olmasına özen gösterdik. Seçme pazartesi baştan başlayan, seçme iş evet da pazartesi akşamı sonuçlanan bire bir fantazya futbol oyunu oluşturduk. İçerisine bu oyunu farklılaştıran ve oynayanların artık sağlık almasını sağlayacak özellikler eklemeyi boşlama etmedik.”

Fantazzie’nin müessis ortakları beyninde, Sporttz, NewGen Agency, WePlay Ventures, Mackolik, Alpaslan Ensahri, Toygar Ozaner, Tufan Deriner, Barış Hocaoğlu, Yiğit Arslan, Dünya Ilıcalı ve İsmail Oygur üzere marka ve adlar yer alıyor.

Mackolik Ligi yapılacak

Bağımsız Gündoğan’ın konuşmasının ardından hezel düz İstanbul Portföy Idareci Ortağı Alpaslan Ensari ve Mackolik Art Yöneticisi Emre Hayır, Fantazzie oyunun ana sponsorunun ‘Mackolik’ olacağını duyurdu.

Uygulamanın içerisindeki temel oyun, bu haftadan itibaren ‘Mackolik Ligi’ adıyla baziçe severlerin kullanımında olacak.

Her hafta kazanma şansı

Fantazzie oyunu, herhangi bir hafta kullanıcılarına bağış edinim şansı tanıyacak.

Kullanıcılar zarfında sunma çok puan toplayana, herhangi bir hafta böylece sonuç benzeşim bire bir Samsung telefon bağış edilecek.

Sezon böylelikle ise yer faziletkâr puana ulaşan kullanıcı şişman ödülün sahibi olacak.

Fantazzie uygulamasını kullanıcılar App Store ve Google Play Store’dan indirebilecek yahut Fantazzie.com web sitesinden kayıt yerine oynayabilecek.Share: