Eski Bakan Eroğlu: ” Isparta’ya 16 bal ormanı üzere himmet yapıyoruz”

DOĞRU Tümen Afyonkarahisar Mebus ve sakat Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “21 devam baraj 7 parça akmaz münteha durumda şuan işletmede ve Isparta’ya de 16 bal ormanı üzere çalışma yapıyoruz” dedi.

Bazı ülfet ve temaslarda yatmak için Isparta’ya gelen Veysel Eroğlu SELIM Tümen Isparta İl Başkanı Osman Zabun’u musahabe etti. Zabun, bozuk bakan Eroğlu’na bakanlığı boyunca yapmış olduğu çalışmalardan yağlık teşekkürlerini iletti.

“Isparta’dahi 16 bal ormanı için faaliyet yapıyoruz”

Orman ve Akarsu İşleri bozuk Bakanı Veysel Eroğlu, dünyada yapılan on mega projenin 6’sının Türkiye’de olduğunu belirterek “Bizde barajlar, göletler, ağaçlandırma üstüne dev yatırımlar yaptık. Tığ buraya hatırlarsanız plakası büyüklüğünde barajlar yapacağız dedik sözümüzde durduk. 21 pasaj baraj 7 sunum akmaz tükenik durumda şuan işletmede ve Isparta’bile dahi 16 bal ormanı amacıyla emek yapıyoruz. Çok koca bal talebi var yurtdışından inşallah onu bile bal ormanında kuracağız” açıklamalarında bulundu.

İl başkanı Zabun, Eroğlu’na içerisinde gül ürünleri mevcut armağan takdim etti.

Tümen binasında gerçekleştirdiği ziyaretten bilahare esnaflarla sohbet fail Eroğlu, Isparta Belediyesine geçti. – ISPARTA

Share: