Eş hentbol takımları, Avrupa kupalarında sahneye çıkıyor

Karı hentbol takımları, Avrupa kupalarında sahneye çıkıyor.

EHF Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda savaş fail Kastamonu Belediyesi GSK, gruptaki dördüncü maçında Norveç’in Storhamar Handball Elite takımı ile deplasmanda uğraş edecek. Erte Hamar kentindeki Boligpartner Arena’da oynanacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.

Kadınlar EHF Avrupa Ligi ikinci turunda uğraş fail Yalıkavak Spor Kulübü ise Danimarka’nın Nyköbing Falster HB takımı ile karşılaşacak. 9 Ekim Pazar haset Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynanacak geçmiş karşılaşma saat 17.00’de başlayacak. Bu karşılaşmanın rövanşı ise 16 Teşrinievvel tarihinde Danimarka’nın Nykøbing kenti SPAR NORD Arena’da oynanacak.ANTALYA KONYAALTI BELEDİYESİ, A.E.S.H. PYLEA İLE KARŞILAŞACAKBir sair temsilcimiz Antalya Konyaaltı Belediyesi ise EHF Kadınlar Avrupa Kupası ikinci cevelan evvel maçında Yunanistan’ın A.E.S.H. Pylea takımını ağırlayacak. Akdeniz Üniversitesi Spor Salonu’nda 14 Teşrinievvel Cuma Namazı günü oynanacak maç saat 18.00’de başlayacak. Karşılaşmanın rövanşı ise gene Akdeniz Üniversitesi Spor Salonu’nda 16 Ekim Aksata haset saat 15.00’te yapılacak.ANKARA YENİMAHALLE, JOMİ SALERNO KARŞISINDA

EHF Kadınlar Avrupa Kupası ikinci turunda mücadele eden Ankara Yenimahalle Belediyesi ise İtalya’nın Jomi Salerno takımı ile deplasmanda karşılaşacak. Salerno Palapalumbo salonunda 15 Ekim Cumartesi haset oynanacak karşılaşma saat 19.30’da başlayacak. Bu karşılaşmanın rövanşı ise yeniden tıpkısı salonda 16 Ilk Teşrin Cumartesi haset saat 19.30’da yapılacak.

Share: