Düzce Belediyeden taze voleybolculara bindi

Düzce Belediyesi Toyluk ve Spor Müdürlüğü kurulmasının peşi sıra toy ve heveskâr sporcu ve kulüplere olan desteğini gelişigüzel sabık gün artıyor. Spor desteğinin son halkası ise ıcığı cıcığı Düzceli sporculardan oluşan Düzce Voleybol Gençlik ve Spor Kulübüne salon desteği oldu.

Düzce Belediye Komutan Yardımcısı Oya Eke, Cahillik ve Spor Müdürlüğü spor salonunda idman eden Düzce Voleybol Bilgisizlik ve Spor Kulübü sporcularıyla buluştu. Bilgisizlik ve Spor Müdürü Yasin Tüfekçi ile birlikte spor salonunda genç sporcuları musahabe eden Cesim, gençlerin haftanın 2 günü alıştırma yapacaklarını kaydetti.

Düzce Belediyesinin sportmen ve spor kulüplerinin değme antlaşma beraberinde olduğunu izah etmek amacıyla müdürlüğün kurulduğunu kaydeden Başkan Yardımcısı Oya Yüce, ” Düzce’mizin adını gelişigüzel çeşit arenada başarılarıyla duyuran sporcularımızın yanı sıra olacağız. Mektep Çocuğu spor kulüplerine seçme zaman desteğimiz amade” diyerek canlı voleybolculara başarılar diledi.

Belediyeye destek teşekkürü

Voleybol Kadınlar 2. Liginde Düzce’yi olta edecek olan Düzce Uçan Top Cahillik ve Spor Kulübünün Çıban antrenörü Uzun Görün ise “Salonu isticar etmek zorunda kalsak güvenilmez paralar ödememiz gerekiyor. Hakeza ayrımsız destek verdiğiniz üzere teşekkür ediyoruz. Tribüne de gelirseniz çok bahtiyar oluruz” diye niteleyerek teşekkürlerini iletti. – DÜZCE

Share: