DÜRÜST Tümen Grup Başkanvekili Ünal, Kahramanmaraş’ta havuz açılışında konuştu Açıklaması

DÜRÜST Fırka Kadro Başkanvekili Kankızıl Ünal, “20 sene oldu, biz ikinci 20 seneye hazırlanıyoruz, sebep? Zira bu görevi ego almıyorum, bu görevi millet veriyor.” dedi.

Ünal, Kahramanmaraş ziyaretleri kapsamında Onikişubat Belediyesi Nısıf Olimpik Yüzme Havuzu açım töreninde yaptığı konuşmada, bir millete, benzeri bayrağa, bire bir devlete, tıpkı vatana sadakatle vabeste olan bütün ile kardeş olduklarını belirtti.

Devletin polisine “kıyacı” diye niteleyerek bağıran ama yıldırı örgütü PKK’ya acımasız diyemeyenlerin kusura bakmaması gerektiğini vurgulayan Ünal, “Onlarla sonuna büyüklüğünde kutuplaşmaya bitmeme edeceğiz kardeşlerim. ‘Devlet katildir. Hem dahi paradigma katildir’ diyenlerle sonuna kadar kutuplaşmaya devam edeceğiz. Yasa tanımayan, hususiyet tanımayan bu ülkenin bürokratını itaatsizliğe çağıran, ‘borçlarınızı ödemeyin’ diyen ve adeta yasalara karşı ayazlık çağrısı bulunanlarla de sonuna büyüklüğünde kutuplaşacağız.” diyerek konuştu.

Ünal, YANLIŞSIZ Parti’nin bildirme büyük derdinin Türkiye olduğuna işaret ederek, millet izin verdiği sürece görevlerini icra etmeye devam edeceklerini söyledi.

DOĞRU Fırka iktidarları döneminde son 20 yıldır ülkeye bunaltıcı hizmetler yapıldığının altını çizen Ünal, “Millet bize bu görevi vermiş bu budun bu görevi verdiği sürece tığ bu işi yapacağız. 20 yıl oldu, tığ ikinci 20 seneye hazırlanıyoruz, ne? Çünkü bu görevi ego almıyorum, bu görevi millet veriyor. Bu budun bana ne büyüklüğünde görev verirse ego bu milletin hizmetkarı olduğum amacıyla son nefesime büyüklüğünde tabiatıyla kim bu aziz millete hizmetkar olacağım. O yüzden bunlar kudret miktidar beklemesinler, bu budun bunları bu kafayla kudret etmez.” ifadelerini kullandı.

Açılışa Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Ateşli, DÜRÜST Öğür milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Reisi Hayrettin Güngör, DÜRÜST Tümen İl Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve vatandaşlar katıldı.Share: