Dünyayla bağlantısı olmayan kabileyi görmeye revan Youtuber, karşılaştığı dekor karşısında iri sersemlik yaşadı

Acun ile bağlantısı olmayan kabilelerin hayatlarını elbet sürdürdükleri çok zül ediliyor. Avustralya’üstelik Youtube yayınları fail Brodie Moss ise bu soruya kandil sancımak hesabına dünya ile bağlantısı olmayan kabile üyelerini ziyaret etti.

ÇABUCAK 1 KESIM BEYAZ INSAN YAŞIYOR

Brodie Moss, Kwakéa Adası’nı ziyaret etti ve yolculuğunu kayda aldığı tıpkısı video yükledi. Moss’un bahsettiğine bakarak, adadan kamet üyelerinden ayrımlı olarak vakit kaybetmeden Brett isimli beyaz zehir bire bir âdem yaşıyordu. O de büyükbabasının savaştan sonradan yerel halktan orada kalma izni almasının arkası sıra adada yaşıyordu.

TEDİRGİNLİĞİ BOŞA ÇIKTI

Moss’un paylaştığı görüntülerde, belki dahi ilk kez Brett ve kendileri dışında bir insan gören gestalt üyelerinin seçme şeyi yapabileceği o yüzden tetik olmaya çabaladıkları görülüyordu. Fakat gestalt üyeleri, bütün bilakis onları iri tıpkısı heyecanla karşıladılar. Kez boyunca Youtuber ve kameramanı ellerinden çekiştirerek kamplarına götüren ada sakinleri şenlik ortamında dans ederek ikiliyi kamet liderinin yanına götürdüler.

Share: