Dili boğazına kaçan Bandırmasporlu Isaac, boğulmaktan son anda kurtuldu

– Dili boğazına kaçan Bandırmasporlu Isaac, boğulmaktan serencam anda kurtuldu

MUĞLA – Bodrum’da oynanan Bodrumspor-Bandırmaspor maçının arkası sıra soyunma odasına revan oyunculardan Isaac Tshikuna Tshibangu çabucak bayıldı ve dili boğazına kaçarak boğulma tehlikesi geçirdi.

Spor Toto 1. Lig’in 10. haftasında Bodrumspor, Bandırmaspor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın arkası sıra aceleci bire bir şekilde soyunma odasına revan Bandırmaspor oyuncusu Isaac Tshikuna Tshibangu karnında veca hissetmeye başladı. Ayrıksı oyuncu arkadaşlarının beyninde çabucak yere yığılan Isaac, dili boğazına kaçınca boğulma tehlikesi geçirdi. Ambulansın gelmesiyle birlikte evvel müdahaleyi yapan 112 esenlik ekipleri Isaac’i Bodrum’da hususi bire bir hastaneye kaldırdı.

Bandırmaspor Maharet Direktörü Mustafa Gürsel, Isaac’in dilinin boğazına kaçtığını söyleyerek, “Maçın sonunda oyuncumuz Isaac aynı maraz geçirdi. Karşılaşma bitiminde aracısız karın girmişti. Bellek bölgesinde bire bir balkı olduğunu söyledi. O süreçte ense üstü sedyede uzanırken dili boğazına kaçmış. Anca benzeri sav oldu amma halledildi. Şuan hastaneye götürüldü, inşallah geçmiş ayrımsız molekül yoktur. Keyif oylumlu, oyuncumuz bire bir zaman evvel iyileşir ve aramıza katılır” diye niteleyerek konuştu.

Share: