Costa Coffee’nin İstanbul’daki üçüncü ve yer büyük noktası Beşiktaş’ta açıldı

İstanbul’de ilki Boyner Cadde’de, ikincisi Boyner Pangaltı’de açılan Costa Coffee’nin üçüncü noktası Beşiktaş oldu.

Boyner açıklamasına bakarak, İstanbul’un bildirme merkezi noktalarından biri olan Beşiktaş’ta 200 metrekarelik geniş aynı alanda açılan Costa Coffee, kıraathane tutkunlarını misilsiz çekirdekleriyle hazırlanan kahvehane çeşitleri ve keyifli ortamı ile buluşturuyor.

Her benzeri kahvehane bardağının bahtiyarlık getirdiğine inanan Costa Coffee, hayatı yaşatmak üzere kahveler hazırlamaya şimdi Beşiktaş’ta bitmeme edecek.

İçinde sanatın yansımalarını barındıran Costa Coffee’nin bağırsak dekorasyonu dahi bu vizyonu destekleyecek şekilde tasarlandı. Artist Yıldız Bilgiç, Costa Coffee’nin aynı duvarına hayatın neşesini ve mutluluğunu yansıtan, kahvenin hayata mahmul tarafından baktıran etkisini anlatan bir fotoğraf çizdi.

Avrupa’nın sunma balaban, İngiltere’nin ise arz haddinden fazla tercih edilen kahve zinciri olan Costa Coffee kahvelerini, “Signature Blend”i dünyaca ünlü Mocha Italia harmanı ile hazırlıyor.

Özel harmanı olan “Mocha Italia”bile vakit kaybetmeden Rainforest Alliance sertifikalı kahve çekirdekleri kullanılıyor. Kahve alanında 50 yılı aşan ayrımsız uzmanlığa sahip Costa Coffee’nin zengin şart menüsünde kruvasan ve wrap çeşitleri, tatlıda ise Brownie ve Çikolatalı Truffle Kek gibi lezzetler düzlük alıyor.

Costa Coffee hususi kahvehane çeşitleri, birbirinden farklı sunumlardan oluşan lezzetleri ve sevinçli ortamı ile herkesi Beşiktaş’a bekliyor.

Share: