Cömert Kültürlerin Festivali’nde Niyazı Koyuncu ve Sefo Coşkusu

Ataşehir Belediyesi’nin bu yıl yedincisini düzenlediği Cömert Kültürlerin Festivali mecmu coşkusuyla bitmeme ediyor. Selçuk Balcı ve Melek Mosso konserleri ile başlayan 7. Cömert Kültürlerin Festivali, Niyazi Koyuncu ve Sefo’nun konseriyle İstanbullular’a unutulmaz bir şeb yaşattı.

Niyazi Koyuncu ve Sefo arz sevilen şarkılarını, alandaki curcuna coşkusuna eş olan müzikseverler üzere söyledi.

Sahneye geçmiş çıkan Karadeniz müziğinin müstehap isimlerinden Niyazi Koyuncu oldu. Gayda ve kemençeleriyle müzikçi arkadaşlarının eşlik ettiği Koyuncu, dillerden düşmeyen tempo ve türkülerini sevenleriyle birlikte söyleyerek mülevven bire bir konsere imza attı.

SAHNEDE BALABAN SÜRPRİZ

Niyazı Koyuncu konseri sonrasında sahneye Sefo imdi. Rap müziğin müstehap ismi Sefo, ‘Bilmem mi’, ‘Isabelle’, ‘Tutsak’, ‘Bonita’, ‘Toz Duman’ üzere  şarkılarını konser alanını dolduran hayranları ile gelişigüzel seslendirdi. Gecede katılımcılar üzere tıpkı üstelik şaşırtı hazırlandı.

Org çalarak söylediği şarkılarla bodur sürede sosyal medyada görüngü olan 12 yaşındaki Fevzi Kaan Türker, Samsun’dan gelerek Sefo’nun konserine katıldı. Sefo, yüzü sıcak şarkısı ‘Isabella’yı sahneye davet ettiği Fevzi ile birlikte söyledi.

Festivale, CHP Genel Başbuğ Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, CHP PM üyesi ve Sazak Saylav Yüce Yırtıkça Başarır, Bakırköy Şehremini Bülent Kerimoğlu, Meclis Başbuğ Vekili Nüfuz Arslan, Ataşehir Belediye Başbuğ Yardımcıları, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Kerem Yalman, Uray Meclis Üyeleri, Ataşehirli Muhtarlar ve çokça sayıda İstanbullu katıldı.

Share: