Cet ve oğlu, husumetli oldukları genci çalıştığı markette böyle çarpma etti

Ağababa ve oğlu, husumetli oldukları genci çalıştığı markette böyle zedelenmek etti

ANTALYA – Antalya’da daha evvel aralarında yağılık olduğu kanıt edilen iki gencin kavgasına gençlerden birisinin babası dahi müdahil oldu. Oğluyla birlikte gencin işlettiği markete revan baba mahdum, güre adama saldırdığı anlar düzenlilik kamerasına yansıdı.

Görüngü, cemaziyelevvel akşam Döşemealtı ilçesindeki ayrımsız markette yaşandı. İddiaya bakarak, 20 yaşındaki Yusuf İslam Maral, B. T. ile geçtiğimiz periyot munsap dalaşına girdi. Gençlerin tartışması sonlanmasının peşi sıra ise akşam ezanı saatlerinde B. T. ile babası Ş. T., Maral’ın işlettiği markete geldi. İçeri girer girmez Baba Ş. T. ve oğlu B. T. çabucak gence marketin içerisinde saldırmaya başladı. Maral, tornavidayla saldırdığı müstakbel sürülen Ş. T. ve oğluna ise çıpa çubukla karşı koymaya çalıştı. Tarafların kavgasında Maral’ın boğazına sarılıp tutan Ş. T., genci oğluyla alay malay dışarıya çıkarttı.

Fenomen sonrası Yusuf İslam Maral, cet ve oğlundan şikayetçi olurken, ifadeleri alınan Ş. T. ve B. T. erkin bırakıldı. O anlar ise asayiş kameralarına saniye saniye yansıdı.

“Sonuna kadar şikayetçiyim”

Sosyal medya hesaplarına yansıyan olayla ilişkin karşı tarafın erkin bırakılmasına tepki gösteren Yusuf İslam Maral, “Oğluyla ufak aynı tartışma yaşadık. Peşi Sıra akşam saatlerinde tek öz sorgulamadan boğazıma sarıldılar. Cebinden tornavida çıkarıp saplamaya çalıştılar. Boynumdan tutup araca bindirmeye çalıştılar. Beni eksantrik yerde darp edeceklerdi. Şikayetçi oldum, savcılığa çıkmadan erkin bırakıldılar. Sonuna kadar şikayetçiyim” dedi.

Share: