Çarşamba’da akülü araçların türe sahiplerine verilmesine başlandı

Çarşamba Belediyesince planlı kampanya kapsamında akülü vasıta almaya türe kazananlardan Akülü Çevirici Konfirmasyon Gecesi’ne katılamayacak olanlara araçları teyit edildi.

Çarşamba Belediyesince “Çarşamba’da biriz gelişigüzel güçlüyüz” sloganıyla hayata geçirilen sosyal baskı projesi kapsamında Hollandalı gelişim insanı Ron Gezelle eliyle bağışlanan 88 akülü açkı, 18 Eylül Muamele akşamı Abdullah Ağır Meydanı’nda gerçekleşecek programda sahiplerine verilecek.

Programa katılamayacaklara akülü araçları, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve Ron Gezelle yoluyla doğrulama edildi.

Doğan, tıpkısı sıhhat hareketi başlatarak insanların hayatlarına dokunduklarını belirterek, “Ron Gezelle ve toplumsal baskı projesinin yürütücüsü Fen Aydoğan ile böyle bir projeye imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Projemiz ile yemeden içmeden Çarşamba’dan değil, çeşitli illerimizdeki vatandaşlarımıza büyüklüğünde ulaştık. Akülü araçların hacısı hocası Ron Gezelle aracılığıyla mevhibe edildi. 18 Eylül Ilişki akşamı Koray Cebbar konseri ile sahiplerine ulaştırmış olacağız. Bire Bir gecede Dj Itibar Paskap ve Samsunlu müzikçi Atakan Karadeniz birlikte bizlerle olacak.” ifadesini kullandı.

Share: