Çağla Şıkel’in Ablasını Görenler Şaştı Kaldı!

Adlı kabil Çağla Şıkel, bir şirkette pazarlama müdürü adına çalışan ablası Berna Şıkel ile çekilmiş fotoğrafını içtimai medyadan paylaştı.

YORUM YAĞDI

Çağla Şıkel’in ablasına benzerliği herkesi şaşkına çevirdi. Toplumsal medya kullanıcıları, “İkiz gibisiniz”, “Saçlarınız yoğun boyut olsa aynısınız” ve “Estetiksiz Çağla” yorumlarında bulundu.

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şıkel kimdir, nereli, kaç yaşında; Çağla Şıkel, 2 Aile 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk manken, oyuncu ve sunucudur.

Annesi Asuman Şıkel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir. Çağla Şıkel, İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. İlkokulu bitirdikten bilahare yılları beyninde Mimar Sinan Üniversitesi Ihtişam Konservatuarı’nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Kerem Konservatuarı’nda Ortaöğretim öğrenimini bitirip, peşi sıra 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Çap Konservatuarı’nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Çağla Şikel 1996 yılında “Odessia” adlı Beyaz Perde filminde oynamıştır. 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra katıldığı Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile Acun dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe’s Queen Of Beauty) ödülünü almıştır.

1997 – 2003 tarihleri arasında Fransa, ÇAKER, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelere çıkmıştır.2004 yılında Behişt Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde azamet almıştır.

ÇAĞLA ŞIKEL’İN ÖZEL HAYATI

Çağla Şıkel, hanende Emre Altuğ ile 10 Ağustos 2008 tarihinde cümbüş mekanı Sortie’de evlendi. 31 Ekim 2009’da önce oğulları Hüseyin Yıldız Altuğ, 2 Mart 2012’de ise ikinci oğulları Gök Tuncer Altuğ dünyaya geldi. Şıkel ile Altuğ, 2015 yılında anlaşmalı namına boşandı.

BERNA ŞIKEL KİMDİR?

Şu sıralar tıpkısı şirkette pazarlama müdürlüğü işleyen Berna Şıkel, tıpkı periyot Jolly Joker’de solocu adına manzara almıştır. İstanbul’da dünyaya gelmiştir, ağababa tarafından aslen Kars Azerbaycan Türklerinden, anne marifetiyle ise Adana’lıdır. Model, misil, aktör ve sunucu Çağla Şikel kız kardeşidir.

Share: