Cadde ortasındaki kavgada genci bıçaklayıp böyle kaçtı

Cadde ortasındaki kavgada genci bıçaklayıp hakeza kaçtı

İki kişinin kavgasına sonrada karışma olan kaknem, tüvana adamı kasığından bıçaklayıp kaçtı

ANTALYA – Antalya’bile aralarında anlaşmazlık sâdır iki gencin kavgasına sonradan dahil olan 1 sevimli, bıçakla taraflardan birini kasığından yaraladı. Görüngü sonrası ibret olay yerinden kaçarken, o anlar düzenlilik kamerasına yansıdı.

Olay, Muratpaşa ilçesi Güllük Caddesi üstünde 19.30 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Uca H. Ö. ile H. Ö. beyninde isimsiz tıpkısı nedenden dolayı cadde üstünde tartışma daha çok. Kaldırımda kavgaya dönüşen olaya sonraları karışma olan kimliği belgisiz aynı can Ulu H. Ö.’yü kasığından bıçaklayıp olay yerinden kaçtı. İhbarın üzerine görüngü yerine çok sayıda polis ve afiyet ekibi atıf edildi. Yaralı, keyif ekibinin önce müdahalesinin ardından ambulansla Antalya Yetişek ve Araştırı Hastanesine kaldırılırken, polis ekipleri kaçan şüpheliyi görmek amacıyla düzentileme başlattı.

Bıçaklayan şüpheliyi tanımadığını söylerken H. Ö., ifadesi içerlemek amacıyla polis merkezine götürüldü. Mavera yandan uğraş yadigâr ve bıçaklayan şahsın fenomen yerinden kaçması asayiş kameralarına kısa olsa üstelik yansıdı.

Olayla ilişkin sormaca başlatıldı.

Share: