Bülent Korkmaz: “Hedefe gezmek üzere kazanmamız gerek”

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, “Vira Etmek istiyoruz. Hedefe gezmek amacıyla kazanmamız gerekir” dedi.

Karadeniz ekiplerinden Çaykur Rizespor, Spor Popo 1. Lig’in 4. haftasında deplasmanda karşılaşacağı Bakir Malatyaspor maçı öncesi hazırlıklarını Mehmet Cengiz Tesisleri’nde Beceri Yönetmen Bülent Korkmaz yönetiminde sürdürdü. Egzersiz öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Korkmaz, “2 haftada 2 benek aldık amma ego şunu gördüm, şehirle ilgili panik havası var. Bu panik günah yaptırır, kavisli yaptırır. Dolayısıyla sakin olacağız Sabredeceğiz ve çokça çalışacağız. Böylelikle istediğimizi elde edeceğiz. Raci Olmak biraz insanları yorar biberli verir amma böylecene o mutluluğa erişirsiniz. Biz analiz ettiğimizde alelhusus üçüncü bölgede bitiş paslarında tercihler yanlış. Oraya büyüklüğünde gelebiliyoruz. Rakiplerimizden elan çok koşuyoruz, topa hakimiyetimiz daha fazla, rakiplerimizden birkaç tavır veriyoruz ama onlardan daha fazla keyfiyet görüyoruz. Yıpranmamış oluşan tıpkısı bando. Ben buraya geldiğimde istediğim ilk şey transferlerin sezona önceden yüzde 70 -80’i evet da bitmesiydi. Zamana ihtiyaç var ama gür olacak. Antrenmanlar iyi gidiyor. Çokça güzel ayrımsız yassı var, henüz ferah olacağını düşünüyorum.

Genç, coşkulu, ateşli, iştahlı bire bir takıma karşı oynayacağız. Bire Bir coşkuyu, isteği, arzuyu bizim bile onlara alın göstermemiz, kıymet vermemiz geçişsiz. Dercetmek istiyoruz. Hedefe gitmek üzere kazanmamız ister. Karşımızda hareketli, gailesiz tıpkısı bando var, dolayısıyla mücadelesinin dip seviyede olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı. – RİZEShare: