Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir: “Tamamen oyunun hakimiydik”

– Bodrumspor Maharet Direktörü İsmet Taşdemir: “Baştan Sona oyunun hakimiydik”

MUĞLA – Bodrumspor ligin 10. haftasında evinde oynadığı Bandırmaspor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın peşi sıra kıymetlendirme işleyen Bodrumspor Ustalık Direktörü İsmet Taşdemir, “Gol yedikten bilahare benzeri reaksiyon gösterdik. Golü bulduk, ikinci golü bile bulduk amma yanılmıyorsam ofsaytmış. İkinci yarı tamamen oyunun hakimiydik. Pozisyonlara girdik ama değerlendiremedik” dedi.

Spor Dip 1. Lig’in 10. haftasında evinde Bandırmaspor’u ağırlayan Bodrumspor evinde 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından istimara eden Bodrumspor Beceri Direktörü İsmet Taşdemir, “Rakibimiz sakametli olup dolgunca tıpkı ıra koyacağını düşünüyorduk ki öyle başladı. İlk 20-25 an zat adımıza sıkıntılı benzeri proses geçti. İstediğimiz oyunu oturtamadık, zira rakibimiz cevaz etmedi. Gol yedikten sonraları tıpkısı reaksiyon gösterdik. Golü bulduk, ikinci golü üstelik bulduk amma yanılmıyorsam ofsaytmış. İkinci yarı baştan sona oyunun hakimiydik. Pozisyonlara girdik ama değerlendiremedik. İkinci nısıf alelhusus takımımızın farkı daha çok ortaya daha çok. Maçı koparamadık, bütün söylüyorum benek kızıl o yüzden tığ aldığımız puanla yolumuza bitmeme edeceğiz. İyi bir gidişatımız var” dedi.

Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel ise, “Güzeşte hafta içeride yaşadığımız serencam dolayısıyla düzensiz tıpkı hafta geçti. Bando adına burada nasıl tepki vereceğimiz çok önemliydi. Uğraş ve baziçe anlamında ilk devre golü bulduk. Ondan sonra gol geldi. Baktığımızda Bandırmaspor temas sahada herhangi bir şartta gelişigüzel rakiple oynayabilecek ayrımsız gücü ve değme devir kapasitesi var. Bugün heybetli olan bu tepkiyi vermekti. Karşılaşma mücadele anlamında faziletli mücadeleyle geçti. Serencam 6 haftada 4 beraberliğimiz oldu, kazanmak çok istiyoruz. Bu süreçte kazanamadık ama bundan ahir süreçte bu mücadelemizi öz oyun kalitemize eklediğimizde kazanan yan olacağımızı düşünüyorum” diye niteleyerek konuştu.

Share: