Bodrumspor derbiye hazırlanıyor

SPOR Ayak 1’inci Lig’deki evvel sezonunda 4 haftada topladığı 10 puanla namağlup önder konumda mevcut Bodrumspor, Altay deplasmanına zirveyi dulda hedefiyle hazırlanıyor. Ege derbisinde sakatlığı süren Koray ve 1-2 hafta sahalardan ırak kalacağı açıklayan Erkan’dan yoksun olacak yeşil-beyazlılarda Başkan Sevda Karakaya, karşılaşma öncesi dostluk mesajları verdi.

Şevk Karakaya, “Tığ rastgele ant söylüyoruz, hedefimiz bu ligde kalıcı tutmak. Bu hafta İzmir’in yüzyıllık takımı iri Altay’a mihman olacağız. Biz senelerce Bodrumsporlular adına Göztepe ve Altay’ın maçlarına anbean arzulu öbek özlemimizi gideriyorduk. İzmir kulüplerinin bizde yeri haddinden fazla ayrı. Güzeşte sezon İzmir’deki bitiş maçında camialar bizi desteklemişti, onlara ayrıca teşekkürname ederim. Bizim yıllardan beri eş aldığımız kulüplerden biriyle İzmir’dahi kavuşmak bizim üzere iri haysiyet. Tığ içten, centilmence karşılaşma için gideceğiz. Hak fail kazansız diyorum ama şundan eminim kim Altay maçında dostluk kazanacak” açıklamasını yaptı.

TAŞDEMİR: BU HAFTA YUMRUK BİR KARŞILAŞMA BEKLİYORTakımın serencam durumu hakkında konuşan Bodrumspor Ustalık Direktörü İsmet Taşdemir, “Bu yığın baski bire bir klasman. hep işin içre olmanız lazım, konsantreyi bırakmamanız geçişsiz. Zaman başı haddinden fazla akilane çalıştık. Bu hafta Altay ile oynayacağız. Rakibimiz önce puanını aldı, lige zehir girdiler amma özüne dönüp baktığınızda haddinden fazla deneyimli oyuncuları var. Ligimizin güzel camialarından adının önünde nazik olmasından ekolojik ortam Büyük Altay ile oynayacağız. Bizi bu hafta her hafta olduğu gibi el bir karşılaşma bekliyor. Koray tamlık daha ongun olmadı, yavaş yavaş ısınıyor. Erkan’ın bir sıkıntısı var 1-2 hafta kabilinden maçlarda olmama durumu var. Koray’ın de elan 1-2 haftası var. Tığ bu zamana büyüklüğünde kadromuza dahil ettiğimiz seçkin oyuncumuzun ulama sağlayabileceğini fikren kadromuza dahil ettik. Takıma katılan kalecimiz, tüvana potansiyeli olan biri. Biz kendisinden faydalanmaya çalışacağız. Takıma neva sağladığında gestalt şansını bulacaktır” dedi.

Bodrumspor’un deneyimli oyuncusu Abdurrahman Enerjik bile, “Biz maçlarımıza genel anlamda bilcümle aşama etap bakıyoruz. Elimizden gelen performansı sunu bereketli şekilde seçmek zorundayız. Birlik bire bir gidişatımız var ve bunu temas antlaşma sürdürmek istiyoruz. Hazır tıpkı takıma eskimemiş katıldım. Adaptasyon süreci vardı ve bunu dahi atlattım. Ben de takımıma lacerem ulama verebilirim bunun düşüncesi içerisindeyim” derken, Süleyman Özdamar ise, “Bodrumspor namına sezona bereketli aynı temel yaptık. 4 haftada 10 benek topladık. Performansımı daha da yukarılara taşıyacağımı düşünüyorum. Eyüpspor maçında bütün Eyüpspor’u favori gösteriyordu. Ayak Topu sahada oynanıyor. Bizim amacıyla güzelce aynı hafta oldu” şeklinde konuştu.Share: