BingX, MAZARS ile konfirme Ihtiraz kanıtını duyurdu

Kripto mal platformu BingX, hür kontrolör firma olan MAZARS aracılığıyla doğrulanan Ihtiraz Kanıtı raporunu yayımladı. BingX müşterilerine eklenmiş şeffaflık ve kripto dünyalık varlıklarının inanca altına alındığına dayalı garanti sundu. Rapora bakarak, BTC, ETH, USDC ve USDT üzere sırasıyla yüzdelik 132, yüzde 122, yüzde 186 ve yüzdelik 112 teminatlandırma oranları ile blok zincirinde ve BingX’in kontrolü altında olduğu belirtti.

Rapora ilgili şirketten yapılan mukayyet açıklamaya ilgilendiren şu bilgilere saha verildi:

“Piyasada sadece emniyetli platformların faaliyet göstermesini hedefleyen, 90’dan aşkın mutluluk ve bölgede cümbüş gösteren lider tıpkı uluslararası teftiş, alacak ve müşavirlik firması olan ve saklı yazı sektöründe zengin deneyime erbap MAZARS Cenup Afrika, BingX ile bir bağımsız milletvekili doğrulaması gerçekleştirdi.”

“KULLANICILAR VARLIKLARI HAKKINDA GÜVENDE HİSSEDECEK”

Denetimin peşi sıra açıklamada bulunan Wiehann Olivier, MAZARS Dijital Yaşayış Yöneticisi ve Ortağı “MAZARS, kripto endüstrisine şeffaflık haberdar etmek için BingX kabilinden önde mevrut borsalara koruyucu olmaktan gelgel duyuyor. Konfirmasyon hizmetlerimiz, BingX’in elan diyapozitif olmasını sağlayacak, böylece kullanıcıları varlıkları hakkında güvende hissedecek ve fonlarını ve başka dijital varlıklarını henüz ferah strateji edebilecek. BingX, devir şeffaflığını haydi ve yatırımcılar ile borsalar beyninde kuvvetli bir yürek temeli kurmak istiyor. FTX’in çöküşü ve azrail varlıklarının kaybı, sektörle ilgilendiren endişeleri ve soruları gündeme getirdi. BingX, yatırımcıların kripto mülk birimine olan güvenini kafasız bürümek üzere henüz güvenilir ve engelsiz ayrımsız ekosistemin geliştirilmesine arkalamak üzere (Rezerv Kanıtı) POR’u yayınladı. Rezerv Kanıtı Doğrulaması, ayrımsız saklı yazı borsasının mali desteğinin nötr ve ağız ağıza akıllıca benzeri resmini sunarak müşterilerin henüz şuurlu kararlar almasına koruyucu olur” dedi.

“Müşterilerimizin platformlarını tanımalarına ve kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olmak bizim sorumluluğumuzdur. Sadece düzenlenmiş ve lisanslı borsalarda yahut gerekseme duyduklarında kendilerine sav gösteren borsalarda iş yapmalıdırlar” diyerek sözlerine başlayan BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, “POR, müşterilere varlıkları için henüz fazla asayiş sunar. Değme şeyin uğrunda olduğunu kanıtlayan biricik dil bu değil. Fakat, müşterilerin güvenini artırabilecek ve şeffaflığı artırabilecek değme molekül sunmaktan katiyen çekinmeyeceğiz. MAZARS tarafından doğrulanan bu POR’un, sektörü meşrulaştırmaya ve yatırımcı topluluğunun güvenini baştan kazanmasına havari olacağını umuyoruz. Dışarıda çalkantılı ve kaka zamanlar tür amma BingX gemiyi dengelemeye çalışıyor” ifadelerini kullandı.

“Proof of Reserve” (Ihtiraz Kanıtı) veya POR, merkezi kripto dünyalık birimi rezervlerinin şeffaflığını artırmaya koruyucu olan doğrulanabilir tıpkısı konfirmasyon prosedürüdür. POR, “Merkle Ağacı” tekniğini kullanan saklı yazı çizge tıpkı formül kullanır, genel cüzdan adreslerinin sahipliğini kontrol eder ve merkezi ayrımsız platformun fon rezervlerini doğrulamak üzere yinelenen üçüncü yan doğrulamasını yapar. Bilgisayarlar arasında işlenen, gönderilen veya depolanan verileri doğrulamak için kullanılır. Çıktı BingX müşterileri, “BingX Merkle Ağacı Doğrulayıcısı” sayfasındaki verileri kaynak zamanlı yerine taharri edebiliyor ve varlıklarının sakıncasız bire bir şekilde himaye edilmesini sağlayabiliyor.

Share: