Başkan Tanfer, “Gökhan Dost, bileği bükülmez gururumuz”

Erzurum Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer, Antalya’üstelik düzenlenen Dünyalık Bukağılık Güreşi Acun Şampiyonasında sol kol de altın madalya kazandıran Gökhan Muhip’i kutlama etti.

Beraberinde Şehir Konseyi Divan Koordinatörü Abdullah Keleşoğlu ile alay malay mülakat eden Şehir Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer, Muhip’in azimli liyakatli çalışmasıyla başarısına seçme sabık aktarılma bakir şampiyonluklar kazandırdığını rapor ederek: “Gökhan Seven kardeşimizin bileği bükülmez, birlikte tıpkı sporcumuzdur. Muhip’i yakinen tanımamız, kardeşimizin Site Konseyi Engelliler Meclisinin üstelik üyesi olması bizlerin sevincini ikiye katlamıştır. Bu muvaffakiyet adımında desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Uray Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen’e teşekkür ediyorum. Ülkemizi uluslararası şampiyonalarda künde eden milli sporcumuzla çekicilik duyuyoruz. Göstermiş olduğu bu yüksek sükse sair gençlerimiz için de örnek teşekkül etmektedir. Antalya’üstelik aldığınız sükse ve peşi sıra şanlı bayrağımızı spor müsabakalarında göndere çektirmesi ile budun namına göğsümüzü kabarttı. Gökhan Muhip kardeşimizi merhametsiz yürekten kutluyorum. Cenabıhak başarılarını sonsuz etsin” şeklinde konuştu.

Milli sportmen Gökhan Seven ise, “Ülkemize madalya kazandırdığım için gururluyum, mutluyum. Beni serbest bırakmayan Kent Konseyimizin değerli devlet yöneticilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah, başarılarımı artırarak devam ettireceğim” dedi. – ERZURUM

Share: