Artvin ruzname haberleri: Artvin TSO meclis üyesi seçimleri yapıldı

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) çığır komitesi ve sedir üyeleri seçimleri tamamlandı.

Odanın kurultay salonunda gerçekleştirilen seçimlerde, 5 çığır komitesi ve divan üyelerinin belirlenmesi için mevcut başkan Herhangi Bir Kurt ile Ahmet Özçelik’in riyaset ettiği iki ayrı listeler yarıştı.

Artvin Biçim Seçme Kurulu’nun gözetiminde yapılan seçimlerde, kâin komutan Kurt’un listesi 5 meslek grubunda birlikte sandıktan birinci çıktı.

Sandıklarda fikir sayımının arkası sıra enformasyon fail Herhangi Bir Kurt, Artvin’e uygun tıpkı şekilde demokratik tıpkı ortamda iyice benzeri seçme yaşadıklarını belirterek, fikir kullanan herkese teşekkürname etti.

Artvin gelişim dünyasının seçimlerinin iyicene benzeri atmosferde tamamlanmasından kıran serencam merhale bahtiyar olduğunu nâkil Kurt, şunları söyledi:

“Yüzde 80’in üzerinde aynı katılım oldu. Buraya gelip oy kullanan herkese teşekkürname ediyorum. Düşünce atfetmek kutsaldır. Seçimlerde yarıştığım Ahmet ağabeyime üstelik çok teşekkürlerimi sunuyorum. Fena Hâlde bire bir seçim kampanyası süreci yaşadık. Buradaki son Artvin hisse senedi dünyasına oflaz olacak. Artvin hisse senedi dünyası kazanacak.”

Share: