Arda Güler’in Lionel Messi paylaşımı toplumsal medyayı salladı

Fenerbahçe’nin tüvana yıldızı Arda Güler, düz süresince olduğu kadar saha dışında da herkesin mercek altına aldığı ayrımsız insanoğlu oldu. Arda’nın Arjantin- Avustralya maçı için yaptığı paylaşım sosyal medyayı salladı.

MESSI FOTOĞRAFI

Ayak Topu tarzı ve fiziksel yapısı Lionel Messi’ye müşebbeh Ardıl Güler, Arjantin maçı üzere paylaşımı yaptı. Messi’nin kaptanlık bandını tuttuğu kareyi Instagram hikayesine koyan Arda, böylece idolünü ve Acun Kupası’ndaki tarafını muhtemelen etmiş oldu.

“ARDA’YI TANIMIYORUM”

Fenerbahçe’nin özlük sahasında hazırlık maçı yaptığı Villarreal’in hocası Quique Setien, Ardıl Güler’le ait mevrut soruya ilgi çekici tıpkı cevap verdi. 2-1 yenik oldukları maçın peşi sıra Setien, “Elan önce Barcelona’yı çalıştırdınız. Arda’yı duydunuz mu, izlediniz mi?” şeklinde yöneltilen soruya, “Dayanabilen tanımıyorum, karşı bilgim bulunmayan. Fenerbahçe’nin kadrosunda haddinden fazla gür ve büyük oyuncular var” yanıtını verdi.

BARCELONA PEŞİNDE

Son zamanlarda İspanyol basınında Barcelona’nın Arda Güler için girişim yapacağı haberleri çokça çok çıkıyor. Arda Güler’in sözleşmenin evvel yılında erkin kalma bedeli 20 milyon euro. İkinci yılında bu miktar 25 milyon euroya çıkıyor. Üçüncü sezonunda ise başıboş kalma bedeli 30 milyon euro olacak. Ardıl’nın tıpkı sezonda 1500 an oynama zorunluluğu var. Eğer Ardıl bu zamandan birkaç bir müddet olursa 5 milyon euroya azade kalacak.

Share: