Antalya haberi! 31’inci Alanya Triatlonu amacıyla idraksiz tadat başladı

Alanya’dahi bu yıl 31’incisi yapılacak olan Avrupa Triatlonu Kupası ve Paratriatlon Dünya Kupası’nın hazırlıkları başladı.

Alanya Belediyesi’nin familya sahipliğinde bu yıl 31. posta düzenlenecek olan Triatlon yarışları amacıyla anlayışsız tadat başladı. Dünyada gece gündüz devam eden sınırlanmış spor organizasyonlarından birisi olan Alanya Triatlon etkinlikleri Avrupa Triatlonu ve Paratiatlon Acun Kupası’na hayal olacak ve bu sene 31. yılını kutlayacak. 15-16 Ekim tarihleri beyninde gerçekleşecek yarışlara şu temel büyüklüğünde 600 sporcu araç yaptırdı. Mütezayit sürede sayının daha üstelik artmasını beklediklerini tamlayan Alanya Belediye Başkanı Ihtiyaç Misyon Yücel, pandemi kadar toptan felaketlerin katılımı etkilediği yarışların bu yıl bozuk günlerine döneceğini söyledi.

“Evire Çevire tıpkı karı sahipliği yapacağız”

Yücel, “Dünya’nın kesintisiz devam fail dar spor organizasyonlarından birisi olan Alanya Triatlonu’nun bu sene 31’inci yılını kutlayacağız. Temas yıl olduğu gibi bu yılda ilçemize uygun şekilde üzerine ayar katarak karı sahipliği yapacağız. Yarışlarımız 15 Ekim Cumartesi haset saat 10.00’üstelik paratriatlon startı ile başlayacak. 16 Ilk Teşrin Pazar günü ise saat 07.30’de gözyaşı grupları, saat 12.00’de elit kadın yarışları ve saat 14.00’de elit koca yarışları başlayacak ” dedi. – ANTALYA

Share: