Alanya’da ocak arkadaşını öldürdüğü kanıt edilen şüpheli yakalandı

Antalya’nın Alanya ilçesinde başına darbe aldığı belirlenen Yılmayan Dayanabilen’in ölümüyle ilişkin ocak arkadaşı gözaltına alındı.

İlçe Bitirmiş Komutanlığı ekiplerince 7 Eylül’de Karakocalı Mahallesi’nde 26 yaşındaki Yılmayan Mütehammil’in evinde geberik bulunmasına ilgili anket başlatıldı.

Kafasında çarpma izine rastlanan Kip’in evi ve bölgedeki güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen ekipler, fenomen sonrası eş arkadaşı M.Ş’nin It Canlı’in cüzdan ve vezneci kartını aldığını, bisikletle evden ayrıldıktan sonradan birlikte banka kartını 3 yol mal yolmak amacıyla kullandığını belirledi.

Çanakkale’deki annesinin evinde gözaltına alınan karanlık Alanya’ya getirildi.

M.Ş’nin açıkgöz komutanlığındaki ifadesinde, Yılmaz Mukavim ile sürekli tartıştıklarını ve gine bir cidal sırasında başına çekiçle vurduğunu belirttiği kaydedildi.

Olay

İlçe Kurnaz Komutanlığı ekipleri 7 Eylül’de, kendisinden selen alınamaması üzerine Karakocalı Mahallesi’ndeki evine girdikleri Yılmayan Dayanıklı’i, üzerinde battaniye muzlim ve yerli şekilde bulmuş, sağlık personeli ise Dayanıklı’in öldüğünü belirleme etmişti. Esasen çarpış aldığı belirlenen Metanetli’in ölümüyle ait anket başlatılmıştı.

Share: