Ahali otobüsü şoförüne hamle güvenlik kamerasında

Ahali otobüsü şoförüne atılım güvenlik kamerasında

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta umum otobüsü şoförü ile araba sürücüsü beyninde yaşanan tartışma çekinmek kırcı anlara bozukluk olurken, o anlar otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre fenomen, Dulkadiroğlu ilçesi Azerbaycan Bulvarı üstünde meydana geldi. Şehir içi muvakkat haiz Remzi Çam idaresindeki 46 H 0305 plakalı ahali otobüsü soförü ile 27 AOG 703 plakalı dil sürücüsü beyninde posta verme tartışması yaşandı. Halk otobüs şoförü Remzi Çam, kendisinin eksantrik ayrımsız miftah aracılığıyla selektör ve korna ile taciz edildiğini sav etti. Otobüsü durdurup kapıyı açarak araçtakilerle bahsetmek istediğini belirten ahali otobüs şoförü Çam, çabucak sözlü ve fiziksel saldırıya maruz kaldığını söyledi. O anlar ise otobüsün içindeki güvenlik kamerasına de yansıdı. Tartışmanın alevlendiği dakikalarda hak otobüsü içerisinde bulunan vatandaşların otobüs şoförünü sakinleştirmeye çalıştı.

Olayın arkası sıra halk otobüsü şoförü Remzi Çam, salgınlardan şikayetçi olurken, polis güçleri olayla ilişik tetkik başlattı.

Olay simultane yaşananları anlatan ahali otobüs şoförü Remzi Çam, “Ego tutum halindeyken o tam yolun 50-60 metre gerisinden gelen makine bana klakson çaldı ve esnada otobüste yolcular olduğu amacıyla güzergahıma bitmeme ettim. Bu anahtar beni ısrarla selektör ve klakson tacizi ile beni izlem eti ve klakson tacizinde bulundu. Olayın ne olduğunu körlemeden kapıyı açtım ve şahsıma küfürler, hakaretler yapıldı. Aracıma saldırdılar ve 15 yolcum panikledi. Kapıyı kapattım ve cama yumrukla vurup camı patlattılar. Bende şahsım kendisine panik yaşadım. Basit füru ağladı. Azgın mahmul anlar yaşadık. Karakola gittim suç duyurusunda bulundum ve konunun takipte olduğunu ve aracın yakalanması amacıyla emek başlattıklarını söylediler” dedi.

Share: