Açkıcı çağırmak hesabına beton dökme aracıyla eve geçmek istedi… O anlar kamerada

Çilingir çağırmak hesabına beton aktarılan aracıyla eve çıkmak istedi… O anlar kamerada

AYDIN – Aydın’da evinde anahtarını unutan bire bir özlük, açkıcı çağırmak adına beton dökme makinesi ile evine girmeye çalıştı. Herkesin beyinsiz bakışları beyninde adeta canını hiçe sayarak binanın üçüncü katına girmeye etkin şahsiyet ve beton dökme makinesini kullanan operatörün enteresan yardımı ‘Bu kadar olmaz’ dedirtti.

Edinilen bilgiye bakarak Hasanefendi Mahallesi’nde durma fail bire bir isim evinin anahtarını içeride unutunca, anahtarcı çağırmak yerine, sokaktaki benzeri inşaatta çalışmakta olan beton dökme makinesinin operatöründen müzaheret istedi. Hiçbir asayiş tedbiri alınmadan beton aktarılan makinesinin hortumuna tutunan özlük, yaklaşık 9 metre yüksekliğindeki apartmanın 3. katına kaldırıldı. Herkesin alık bakışları ortada yapılan ilginç yardım balkon kapısı örtüsüz olmadığı üzere sonuçlandırılamadı.

İş makinesi operatörünün ilginç yardımı ve anahtarını evde unuttuğu amacıyla canını hiçe farzımuhal beton dökme makinesinin hortumunu tutunarak ile metrelerce yükseğe inip çıkan şahsın eylemi vatandaşların kamerasına böyle yansıdı.

Share: