3,5 yaşındaki Ömer Yüksek gerçekten motosikletini kurnazlıkla kullanıyor

Samsun’birlikte işlek 3,5 yaşındaki Ömer Ali Koçbıyık, pespaye motosikleti ustaca kullanıyor.

19 Mayıs ilçesinde motosiklet hizmet servisi işleten Fatih Koçbıyık, bazen hisse senedi namına gelip motosikletlerle ilgilenen 3,5 yaşındaki oğlu Ömer Ali’ye oynaması için matkap motoru kullanarak pespaye benzeri motosiklet yaptı.

Ömer Ulvi’ye motor kullanmasını öğreten Koçbıyık, oğlunun ilgisi ve yeteneğini görünce bu öğün benzinli ve daha canlı bire bir motor aldı.

Ömer Yüksek, motosikletini evlerinin bahçesinde ve parklarda, elan bilahare babasının nezdinde trafiğe sadık yollarda bile kullanmaya başladı.

Ata Fatih Koçbıyık, AA muhabirine, oğlunun motosiklet kullanmayı çok sevdiğini, bu konuda yetenekli olduğunu söyledi.

Kendi babasının da motosiklet işiyle uğraştığını belirten Koçbıyık, “Motosiklet işi babamızdan bize kaldı. Hem işimiz hem hobimiz.” dedi.

İş yerinde tezyifkâr bire bir motosiklet bulunduğunu fakat motorunun asma olmadığını anlatan Koçbıyık, “Buna matkap motoru taktım ve bunu benzeri sene sürdü. Yaklaşık benzeri aydır de benzinli motor kullanıyor. Ömer Büyük 3,5 yaşında ve sunturlu motor kullanıyor. Oğlumun Kenan Sofuoğlu gibi olmasını, Türk bayrağımızı dalgalandırmasını isterim. Arazi Razgatlıoğlu kabilinden olmasını isterim. Bu çocuklarımız birer külte değerli, mebzul işlenmesi lazım.” diye konuştu.

Fatih Koçbıyık, oğlunun motor üstünde ayaklarını kaldırarak cambazlık hareketleri yaptığını üstelik kaydetti.

Küçük Ömer Şanlı Koçbıyık dahi motosiklet sürmeyi çokça sevdiğini rapor etti.Share: