270 kilodan 167’ye düşen ABD’li kadının emniyetsiz değişimi! Sarkan derisi dizlerine büyüklüğünde indi

Eski dönemde 272 kiloya vasıl Teresa Parent, azmetti ve ağırlığının yarısı kadar kilo vermeyi başardı. Verdiği mücadeleyi içtimai medyada takipçileriyle paylaşan Parent, kişi hayatını yönetmek üzere haddinden fazla mücadele ettiğini ve sarkan derisinin hedeflerine ulaşmasını engellemesine izin vermediğini açıkladı.

Sarkan derisinin alınması için operasyona girmeden hemencek geçmiş TikTok’tan vücudunu gösteren tıpkısı paylaşım işleyen Parent, hayranlarına ilham oldu.

1.7 milyondan aşkın görüntülenen gönderisinde Parent gözyaşlarına bilgili olamayarak, “Bir Vakitler 272 kiloydum ve hayatımın sın dört buçuk yılında 167 kilogram atfetmek amacıyla epey çokça çalıştım.”

“Dört aktarılma sonra sarkan derimi aldırmak amacıyla akıl germe ameliyatı oluyorum. Görüyorsunuz kim dizlerime kadar sarkıyor. Oturduğumda böyle görünüyor. Kendi hayatımı çevirmek üzere sıradan haddinden fazla çalıştım ve beş altı çağ içre bunların hepsi bulunmayan olacak. Hayatım sonsuza büyüklüğünde iyiye gidecek” dedi.

Parent sözlerini şu şekilde bitirdi; “Bunu kendim amacıyla belgeliyorum ve hepinizle paylaşıyorum çünkü umarım obeziteyi, sönük cildi ve kilogram kaybıyla gelişigüzel gelen temas şeyi normalleştirmeye yardımcı evet” diye konuştu.

Share: