19 yıllık bebek cinayeti ihbarla aydınlatıldı! Temel ve cet gözaltına alındı

Adıyaman’da akraba oldukları öğrenilen ve 19 sene ilk sevgili olan Z.Ö. ile A.Ö.’nün gayrimeşru tıpkı bebekleri oldu. Özel ayrımsız hastanede dünyaya mevrut kız bebeğin nefer kaydı yapılmadı. Hastaneden çıktıktan bilahare bebeği ne gören ne dahi duyan oldu.

İHBARLA BİRLİKTE ORTAYA ÇIKTI

Aile baskısı ile çağa, saf anne ve babası vasıtasıyla öldürülerek gömüldü. Z.Ö. ile A.Ö. daha sonra evlenerek 3 bala sahibi oldu. Kısaca 19 sene gizlenen kıya, tıpkı kişinin Adıyaman İl Güvenlik Müdürlüğüne yaptığı ihbar ile ortaya imdi. Kıya Kısım Amirliği ekipleri, tahminî 3 ay ihbar konusunu araştırdı. Adıyaman Cumhuriyet Altını Başsavcılığınca açılan sormaca çerçevesinde polis güçleri ekipleri, öldürüldüğü tez edilen bebeğin günahsız annesi Z.Ö., babası A.Ö. ile gelişigüzel olaydan bilgileri olduğu melhuz A.Ö., F.Ö., A.Ö., H.Ö., H.Ö. ve Y.Ö., koyulmak için toplanmış 8 kişiyi gözaltına aldı.

İTİRAF ETTİLER

Kıya Büro Amirliği tarafından emniyette sorguya çekilen şahıslardan Z.Ö. ve babası A.Ö.’nün sessiz kaldıkları belirtilirken, çiftin yakınlarının ise cinayeti itiraf ettikleri öğrenildi.

BEBEĞİN CANSIZ BEDENİ ARANIYOR

Emniyette işlemleri tamamlanan 8 eş, Adıyaman Terbiye ve Araştırı Hastanesinde alınan keyif raporlarının ardından Adıyaman Adliyesine gönderme edildi. İl Inanma Müdürlüğüne mecbur polis ekipleri, adliye ve çevresinde geniş asayiş önlemleri aldı. Mavera yandan polis güçleri ekipleri, gömülen bebeğin camit bedeninin bulunması amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Konuyla ilgilendiren anket sürüyor.

Share: